Ana Sayfa
Biz Kimiz?
Ürünler
Modeller 1
Modeller 2
Kurdelenin, Sanat ile Buluşması...
İletişim
Ana Sayfa
Biz Kimiz?
Ürünler
Modeller 1
Modeller 2
İletişim
          Kurdele de Sanat 2005 yılında Muhsine D.YENİCE tarafından oluşturulmuş bir 'Kurdele Nakışı Sanatı' markasıdır. Markamız yurtiçi ve yurtdışında 8 yıldır faaliyet göstermektedir. Kurdelede Sanat ilk 3 yılında markamıza özel tasarım çalışmalarında bulunmuş, sektördeki tek düzeliği kırmıştır.
              
               Markamız son 5 yıldır kendi adı 'Kurdele de Sanat' ile Avcılar Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi'nde Muhsine D.YENİCE eğitmenliğinde Kurdele Nakışı Kursu olarak da faaliyet göstermektedir. Kurdele de Sanat yoğun ve istikrarlı çalışmaları sonucu ortaya çıkarttıkları eserleri yurtiçinde İstanbul, Ankara ve Edirne'de, yurtdışında ise Bulgaristan, İtalya ve Almanya'da çeşitli fuar ve sanat galerilerinde sergilenmiştir. Çalışmalarını hızla artıran markamız son iki yıldır Edirne Kar-i Sanatı'ndan feyz alarak Edirne Büyükşehir Belediyesi'ne özel eserler yaratmaktadır. Edirne Büyükşehir Belediyesi ise satın aldıkları bu eserleri yerli ve yabancı misafirlerine hediye etmektedir.

            Kurdele de Sanat nakış çizgisinin dışına çıkarak kendilerine özgü tarzlarını yansıttıkları eserlerini geliştirmeye ve yeni tasarımlar oluşturmaya devam etmekte, ulusal ve uluslararası pazarda tasarımlarını, sergilerini ve satışlarını artırmayı hedeflemektedir. Kurdele de Sanat oluşumu bünyesinde bulunan kursiyerlerine ve ek gelir sağlamak isteyen ev hanımlarına istihdam sağlamayı amaçlamaktadır.
Fiyat Listesi
Fiyat Listesi